Kontakt

prikker%203

Sandnes

Bergen

Trondheim

Oslo

Nykvarn (Sverige)

Sandnes (Hovedkontor)

Årsvolveien 213
4312 Sandnes

Tel: 516 27 548
E+post: post@grasrota.net
ÅPNINGSTIDER
Mandag - fredag kl. 07.00 - 17.00
Lørdag kl. 09.00-12.00
(Obs: Lørdag 18.mai - stengt!)

Bengt1
Bengt M. Tovslid
MARKEDSSJEF SEDUM
Mob: 908 45 926
E-post: bengt@bergknapp.no
Terje1
Terje Dysjaland 
PROSJEKTLEDER VESTLANDET
Mob: 915 35 128
E-post: terje@g-tec.as
Kjell1
Kjell Arve Stangeland
PROSJEKTLEDER ØSTLANDET 
Mob: 473 51 928
E-post: kjell@grasrota.net
ida
Ida Fidje Mjåland
RESEPSJONIST / ORDREKOORDINATOR 
Mob: 478 72 822
E-post: ida@grasrota.net
Frode1
Frode Haukalid 
ØKONOMIANSVARLIG
Mob: 975 90 209
E-post: fh@grasrota.net
jakob
Jakob Årsvold 
DAGLIG LEDER 
Mob: 952 03 323
E-post: jakob@grasrota.net
julie
Julie Trommald
PROSJEKTINGENIØR
Mob: 483 68 212
E-post: julie@bergknapp.no
42x56
Daniela Fuchs
ØKOLOG
Mob: 980 61 245
E-post: daniela@bergknapp.no

Bergen

Stamsneset 65  
5252 Søreidgrend
ÅPNINGSTIDER
Mandag - fredag kl. 07.00 - 15.00

Dag Hope
AVDELINGSLEDER 
Mob: 913 36 420
E-post: dag@grasrota.net  

Trondheim

Rotvoll Gård
Ranheimsvegen 13A
7044 Trondheim

hroar
Hroar Nordhaug
AVDELINGSLEDER 
Mob: 984 45 310
E-post: hroar@grasrota.net  

Oslo

Kontor: Schweigaards gate 34 C, 0191 Oslo
Lager: Østre Aker vei 24 C, 0581 Oslo


 

jostein
Jostein Sundby
AVDELINGSLEDER   
Mob: 474 51 332
E-post: sundby@vitalvekst.no

Nykvarn (Sverige)

Nygård 1
155 93 Nykvarn 
Stockholms län 

 

 
Se våre referanser
IMG_5182

Bergen

Les mer...
DJI_0041

Trondheim

Les mer...
DJI_0259
Næring
Sandnes

Les mer...
Bergknapp AS
Årsvollveien 213
4312 Sandnes
Bengt M. Tovslid, selger
bengt@bergknapp.no
908 45 926
Følg oss på facebook  icon
Personvernerklæring
Logo Bergknapp
Denne siden bruker informasjonskaplser for funksjonalitet på siden og for anonym statistikk. Les mer om informasjonskaplser og personvern i vår personvernernærklæring.